כניסה לגנים שם משתמש: סיסמה:
  •  
מסלול לימודים
פרסום אפקטיבי
פתח/י אתר לגן
פתחי אתר מקצועי לגן
מה חדש
סקר
  איך אתם תורמים למאמץ לשמירת הבטיחות בדרכים?hishtalmut.jpg
אביב עבודות יצירה לאביב
 

עבודות יצירה לאביב

כתבה: תמר בר

כתר פרחוני- הילדים מקבלים רצועה ארוכה יצבעו אותה וידביקו עליה פרחים צבעוניים מנייר קרפ, או יגזרו תמונות של פרחים בהדבקה.

לטיול יצאנו- נצא לחורשה או לשדה ונאסוף חומרים מן הטבע: זרדים, פרי סרק, ענפים נכין סידורי פרחים או נדביק את החומרים על משטחים קשיחים.

חרצית ופרגים- בעקבות סיורים והתבוננות לשדות פורחים של חרציות ופרגים הילדים ייצרו שדות בהדבקה ומציור וירבו בשימוש בצבעי צהוב ואדום.

פרפרים מכל מיני צבעים- נתבונן בטבע ונאתר פרפרים, נתבונן על צבעיהם, ניצור בגן פרפרים ממגוון חומרים, תלת מימד, ודו מימד.

משקפי אביב- נכין לילדים מגזרות של משקפיים גדולות ממפל או בריסטול קשיח, עדשה אחת תהיה מנייר צלופן צהוב, ירוק, והשנייה באדום הילדים  ירכיבו את המשקפיים על העיניים  ויציירו ציורי אביב.

פרחים בתלת מימד- נכין פרחים גדולים מבקבוקי קנקל, נגזור את התחתית לעלי כותרת בעזרת לורדים צבעוניים וזהב וכסף הילדים יקשטו יוסיפו נצנצים , דבקיות נחבר שיפוד המגולגל בקרפ ירוק כגבעול.

שקית צבעונית- הילדים יכניסו מספר כפיות גואש צבעוניות לשקית ניילון בגוגל שמינית, נדביק את קצוות הניילון בנייר דבק לאיטום מושלם, הילדים ימרחו את הצבע לכל אורך ורוחב הניילון , בעזרת טושי זהב, כסף יקשטו ויעטרו את הניילון, ניתן להדביק דבקיות צבעוניות.

חיפוש
חפש:  
שם:  
עיר:  
 
קבלו עדכונים מהארגון
שם:
דואר אלקטרוני:
מרכז הדרכה
       
שידור חי
                       
ארגון גני הילדים הפרטיים תקנון צור קשר כניסה לאתרי גננות מדריך לניהול אתר ניהול ספקים מפת האתר אינדקס גנים גני ילדים גננות משתפות לוחות לימודי גננות

© כל זכויות שמורות לארגון גני הילדים הפרטיים בישראל                             בניית אתר                                האתר מנוהל ומפוקח על ידי - נגב ניהול אתרים באינטרנט