כניסה לגנים שם משתמש: סיסמה:
  •  
מסלול לימודים
פרסום אפקטיבי
פתח/י אתר לגן
פתחי אתר מקצועי לגן
מה חדש
סקר
  איך אתם תורמים למאמץ לשמירת הבטיחות בדרכים?hishtalmut.jpg
פורים נשחק בכובעים
 
 

נשחק בכובעים

כתבה: תמר בר

 

הכובע הנעלם- נסדר על הרצפה בשורה 5 כובעים – הילדים יתבוננו היטב בסדר הכובעים, נזמין ילד אחד שיעצום עיניו הגננת תשנה את סדר הכובעים, הילד יפקח את עיניו ויסדר את הכובעים כפי שהיו מלכתחילה.

כובע מתקתק- נסדר על הרצפה בשורה 5 כובעים ניקח שעון מעורר שמתקתק, נזמין את אחד הילדים, הוא יעצום עיניו הגננת תחביא את השעון מתחת לאחד הכובעים, הילד יתכופף לכובעים וינסה להקשיב מי הוא הכובע המתקתק?

כובע מצלצל- נסדר על הרצפה בשורה 5 כובעים נזמין את אחד הילדים, הוא יעצום עיניו הגננת תחביא את טלפון נייד מתחת לאחד הכובעים, הילד יעמוד קרוב לכובעים , הגננת תטלפן למכשיר החבוי, הילד ינסה לזהות מי הכובע המצלצל?

מי אני?- נסדר בשורה 5 כובעים המוכרים לכול הילדים, הגננת תתאר את אחד הכובעים, הילדים ינסו לזהות בכובע המדובר.

גלה את הכובע - נסדר בשורה כובעים המוכרים לכול הילדים נחליט על כובע האופייני לבעל מקצוע לדוגמא כובע של שוטר, נזמין ילד אשר ישאל את החברים שאלות הקשורות בכובעים הילד צריך לגלות איזה כובע זה. לדוגמא: האם לכובע יש מצחייה? האם הוא בצבע כחול? האם השוטרים חובשים אותו? אפשרות נוספת, הילדים יבחרו בכובע אחד, הילדים ייתנו לילד רמזים הקשורים באותו הכובע הילד צריך לגלות איזה כובע בחרוהחברים?

 

חיפוש
חפש:  
שם:  
עיר:  
 
קבלו עדכונים מהארגון
שם:
דואר אלקטרוני:
מרכז הדרכה
       
שידור חי
                       
ארגון גני הילדים הפרטיים תקנון צור קשר כניסה לאתרי גננות מדריך לניהול אתר ניהול ספקים מפת האתר אינדקס גנים גני ילדים גננות משתפות לוחות לימודי גננות

© כל זכויות שמורות לארגון גני הילדים הפרטיים בישראל                             בניית אתר                                האתר מנוהל ומפוקח על ידי - נגב ניהול אתרים באינטרנט