כניסה לגנים שם משתמש: סיסמה:
  •  
מסלול לימודים
פרסום אפקטיבי
פתח/י אתר לגן
פתחי אתר מקצועי לגן
מה חדש
סקר
  איך אתם תורמים למאמץ לשמירת הבטיחות בדרכים?hishtalmut.jpg
יצירות לירושליים מאת תמר בר
 

יצירות לירושלים כתבה תמר בר

לגילאי שנתיים ומעלה

נציג לילדים תצלומים רבים של העיר ירושלים, נציג תמונות, איורים, בולים, תמונות אומנות גלויות נצפה בסרטונים כמה שיותר מוחשי לילדים.

התוצרים פחות חשובים השל גיל הילדים אלא ההתנסויות של הילדים.

סמל העיר ירושלים- ניתן לילדים לצבוע בצבעים, טושים.

נחלק לילדים את סמל העיר ירושלים הילדים ישבצו את הסמל בציור, הדבקה.

הילדים יניחו את סמל העיר ירושלים על ריבוע חמרן (נחושת) ויחרטו את הסמל על החמרן בעזרת עיפרון יעברו חזק על הסמל עם העיפרון וכך ייחרט על החמרן, נדביק את החמרן על שמינית בריסטול שחורה,הילדים יקשטו ויעטרו מסביב.

בריסטול שחור- נחלק לילדים שמיניות בריסטול שחור הילדים יציירו עליהם בתים, חומה, מבנים בטושים זהב וכסף יעטרו.

חמרן- נגזור ריבועי חמרן הילדים יחרטו משני צידיה בעזרת עיפרון מבנים שונים, תחנת רוח, מגדלים, כיפות, נלמד את הילדים לחרוט משני צידי החמרן כך נקבל חלק ציורים מובלטים וחלק פחות בולטים.

הילדים מוזמנים לצבוע חלק מהעבודה בלורדים של ארט ליין צבעוניים נדביק את העבודה על בריסטולים שחורים את העבודות נדביק על בד סאטן בצבע זהב.

ריבועי נייר- נכין סלסילות עם ריבועי נייר קטנים בגווני חום, זהב כסף, רצוי ממרקמים שונים של ניירות. הילדים ייבנו מהריבועים חומה, כותל, מבנים, מגדלים.

תחנת הרוח- נציג לילדים את תחנת הרוח בימין משה ונספר עליה, נכין דך צביעה של תחנת הרוח הילדים ימלאו אותה בריבועי נייר או באבני פסיפס.

אבני פסיפס- הילדים ידביקו על בריסטול בצפיפות ליצירת חומה, קיר, מבנים...

דבקיות זהב כסף- הילדים ידביקו את הדבקיות על שמיניות בריסטול שחור, הילדים הבוגרים יתנסו ביצירת מבנים עם הדבקיות בשילוב טושים בזהב וכסף.

מבנים גיאומטרים- נגזור צורות גיאומטריות בגדלים שונים מניירות בצבעים שונים : מלבנים, משולשים, כיפה, ריבועים, חרוט...

הילדים ירכיבו מבנים מהצורות יוסיפו בטושים דמויות, חי, צומח...

פלסטלינה- הילדים יכסו משטח של פלסטלינה על שמינית בריסטול , מאד חשוב למרוח בצפיפות את הפלסטלינה בעזרת קיסם הילדים יחרטו את הכותל או חומה בצורה של שתי וערב .

חיפוש
חפש:  
שם:  
עיר:  
 
קבלו עדכונים מהארגון
שם:
דואר אלקטרוני:
מרכז הדרכה
       
שידור חי
                       
ארגון גני הילדים הפרטיים תקנון צור קשר כניסה לאתרי גננות מדריך לניהול אתר ניהול ספקים מפת האתר אינדקס גנים גני ילדים גננות משתפות לוחות לימודי גננות

© כל זכויות שמורות לארגון גני הילדים הפרטיים בישראל                             בניית אתר                                האתר מנוהל ומפוקח על ידי - נגב ניהול אתרים באינטרנט