כניסה לגנים שם משתמש: סיסמה:
  •  
מסלול לימודים
פרסום אפקטיבי
פתח/י אתר לגן
פתחי אתר מקצועי לגן
מה חדש
סקר
  איך אתם תורמים למאמץ לשמירת הבטיחות בדרכים?hishtalmut.jpg
צבעים - בעקבות כך נולד הצבע
 

בעקבות השיר של דתיה בן דור "כך נולד הצבע" כתבה תמר בר

לגילאי שנתיים ומעלה

נשמיע לילדים את השיר בדיסק של דתיה

נלמד לשיר את השיר תוך כדי התנסות.

·         הגננת תעמוד מול כן ציירים בידה פלטה עם צבעי גואש המשתתפים בשיר

הגננת תשיר את השיר בעזרת הדיסק כאשר היא מתחילה לצייר עיגול צהוב וממלאה את העגול בגואש צהוב, בהמשך עושה עם גואש אדום ומראה להם איך הם מתמזגים לכתום.

·         הגננת תפרוס על שולחן גיליון נייר גדול או על השולחן עצמו ללא הנייר, הגננת תיצוק כף צבע אצבעות אדום וכף צהוב הילדים שרים תוך כדי מריחת הצבעים על הדף/ שולחן ומראים בהמשך כיצד הם מתמזגים.

·         נשדך פיסות צלופן על מקל ארטיק, נחלק לכל ילד שני מקלות אדום וצהוב בהמשך כחול וצהוב, נבקש מהילדים להתבונן דרך הצלופן, נבקש מהילדים להניח צלופן צהוב על אדום מה נגלה? נשיר את השיר תוך הפעלת מקלות הצלופן בידי הילדים.

·         נחלק לקבוצת ילדים מקל ארטיק עם צלופן אדום ולקבוצה שנייה מקל עם צלופן צהוב. הילדים יטיילו בחלל החדר או ירקדו תוך כדי הנפת מקלות הצלופן, ברגע שנכריז התבלבלו לולו הילדים יתחברו לבן זוג עם צלופן שונה משלהם ויראו את החיבור.

·         נתחלק לזוגות, כל אחד מחזיק בידו צבע שונה, בעת השיר הם יפעלו תוך כדי משחק אחד מול השני.

 

 

חיפוש
חפש:  
שם:  
עיר:  
 
קבלו עדכונים מהארגון
שם:
דואר אלקטרוני:
מרכז הדרכה
       
שידור חי
                       
ארגון גני הילדים הפרטיים תקנון צור קשר כניסה לאתרי גננות מדריך לניהול אתר ניהול ספקים מפת האתר אינדקס גנים גני ילדים גננות משתפות לוחות לימודי גננות

© כל זכויות שמורות לארגון גני הילדים הפרטיים בישראל                             בניית אתר                                האתר מנוהל ומפוקח על ידי - נגב ניהול אתרים באינטרנט