כניסה לגנים שם משתמש: סיסמה:
  •  
מסלול לימודים
פרסום אפקטיבי
פתח/י אתר לגן
פתחי אתר מקצועי לגן
מה חדש
סקר
  איך אתם תורמים למאמץ לשמירת הבטיחות בדרכים?hishtalmut.jpg
הישג לארגון גני הילדים הפרטיים בדיון על חוק הפיקוח

ארגון גני הילדים הפרטיים בישראל הציע היום (7.2) בדיון בועדת זכויות הילד בכנסת להוסיף מיגבלות הנוגעות להימנעות מניגודי אינטרסים ושמירה על סודיות של הבודקים הפרטיים כלפי המסגרות הנבדקות.  תוספת התנאים הללו   להעסקת הבודקים מטעם   המיבדקות הפרטיות, ראויה ונכונה – כך קבע היום יו"ר הועדה ח"כ זבולון אורלב. 
 
שולמית ביסמנובסקי, "יו"ר ארגון גני הילדים הפרטיים אמרה הבוקר, כי  לא יתכן מצב שבו בודק מטעם מיבדקה פרטית יהיה  למשל בן זוגה  של בעלת גן פרטי – ויהיה בו זמנית בודק של גנים מתחרים באזור. "
 
הישג נוסף לארגון בדיונים הבוקר בתחום החלת פיקוח פדגוגי במסגרת החוק החדש: עמדת הארגון עליה חוזרת יו"ר הארגון שולמית ביסמנובסקי לפיה החוק חייב לכלול גם היבטים חינוכיים קיבלה חיזוק בדבריו של יו"ר הועדה לזכויות הילד ח"כ זבולון אורלב שהבהיר כי  עמדתו הברורה היא שיש צורך גם בהתייחסות לתחום הפדגוגי. לדברי אורלב, בשנים עברו היו מיועדים המעונות לתת פתרון לנושא עבודת נשים, אולם בשנים האחרונות ברור כי יש  משקל רב לנושא חינוך פעוטות.  "אני בהחלט רואה מקום שהחוק הזה יעסוק בנושאים חינוכיים ולא רק בעניינם הטכניים הפיזים של הפעלת מעון" אמר אורלב. לעמדתו הצטרפה גם סימה חדד, נציגת משרד החינוך בדיונים.
בדיון התייחסה יו:ר ארגון גני הילדים הפרטיים שולמית ביסמנובסקי למכתב התמיכה בחוק של הפרופסורים שהועבר לחברי הועדה בשבוע שעבר. ביסמנובסקי אמרה כי אילו ידעו הפרופסורים שמשרד התמ"ת מתכוון שהחוק יהיה בעיקרו חוק פיקוח טכני, במקום חוק לפיקוח פדגוגי – היו מפנים את זעקתם לשר החינוך, שנכון להיום אינו נכלל כלל בחוק.  
חיפוש
חפש:  
שם:  
עיר:  
 
קבלו עדכונים מהארגון
שם:
דואר אלקטרוני:
מרכז הדרכה
       
שידור חי
                       
ארגון גני הילדים הפרטיים תקנון צור קשר כניסה לאתרי גננות מדריך לניהול אתר ניהול ספקים מפת האתר אינדקס גנים גני ילדים גננות משתפות לוחות לימודי גננות

© כל זכויות שמורות לארגון גני הילדים הפרטיים בישראל                             בניית אתר                                האתר מנוהל ומפוקח על ידי - נגב ניהול אתרים באינטרנט